Romb AVATAS logo 100
ТОВ “АВАТАС” є офіційним дистриб’ютором в Україні компанії «ROMB Spółka Akcyjna», яка входить до складу фінансової Групи «Kęty S.A.» холдингу, що об’єднує п’ять основних бізнес-сегментів, один з яких – це виробництво фурнітури для дверей та вікон.
«ROMB Spółka Akcyjna» є єдиним польським виробником периметральної фурнітури для вікон та дверей. Компанія існує на ринку з 1974 року. Її основна діяльність спрямована на виробництво якісної периметральної фурнітури для конструкцій з ПВХ, дерев’яних та алюмінієвих профілів. Висока якість сучасної периметральної поворотно-відкидної фурнітури «ROMB» зумовлено тим, що повний цикл виробництва продукції здійснюється на одному заводі, розташованому на площі 10.5 гектара у місті Злотув, Польща.
Постійним удосконаленням та проектуванням нових продуктів займаються працівники власного конструкторського відділу. Для забезпечення постійної високої якості виробленої продукції проводиться ретельний відбір сировини, здійснюється контроль якості на кожному етапі виробництва, цю функцію здійснює власна вимірювально-дослідницька лабораторія. Високоякісне захисне покриття елементів фурнітури виробляється у власному цеху на сучасних гальванічних лініях. Виробник фурнітури «ROMB Spółka Akcyjna» дає 10 років гарантії на весь асортимент виробленої продукції.Надійність фурнітури підтверджується численними сертифікатами.
Презентація компанії «ROMB Spółka Akcyjna»
Презентація фурнітури «ROMB»
Avatas 3
Каталог продуктів «ROMB SYSTEM»
Програма для підбору фурнітури «ROMB»
Як офіційний дистриб’ютор в Україні компанії «ROMB Spółka Akcyjna», ми не лише пропонуємо клієнтам високі стандарти безпеки, комфорт та дизайну, а й надаємо нашим дилерам та переробникам першокласний сервіс.

Перейти на сайт ROMB