Центральний офіс та центральний склад
Центральний офіс Адреса Київська область, Броварський район, с. Зазим’я,

вул. Радгоспна, 3-А

 

Координаты:

50°33’27.8″N 30°42’15.8″E

Карта

images
Телефон +38 (050) 446-95-45
Email info@avatas.com.ua

 

Центральний склад Адреса Київська область, Броварський район, с. Зазим’я,

вул. Радгоспна, 3-А

 

Координаты:

50°33’27.8″N 30°42’15.8″E

Карта

Телефон +38 (050) 446-95-45
Email info@avatas.com.ua
Регіональні представництва та офіси
Львів Адреса м. Львів,

вул.

 

Координаты:

49°49’19.4″N 23°55’32.6″E

Карта

Керівник
Телефон +38 () 
Відділ продажу +38 () 
Email Lviv@avatas.com.ua

 

Івано-Франківськ Адреса м. Івано-Франківськ,

вул. Крайківського, 1-Б

 

Координаты:

48°55’55.5″N 24°42’41.7″E

Карта

Керівник Калюжний Владислав
Телефон +38 (050) 334-65-04
Відділ продажу +38 (050) 130-44-95

+38 (0342) 72-18-90

Email Ivano-frankivsk@avatas.com.ua

 

Житомир Адреса м. Житомир,

вул.

 

Координаты:

Карта

Керівник Пресман Олександр
Телефон +38 (050) 356-59-42
Відділ продажу +38 (063)
Email Zhytomyr@avatas.com.ua

 

Бровари Адреса Київська область, Броварський район, с. Зазим’я,

вул. Радгоспна, 3-А

 

Координаты:

50°33’25.9″N 30°42’19.0″E

Карта

Керівник Кузьменко Анатолій
Телефон +38 (066) 728-43-42
Відділ продажу +38 (097) 754-45-60
Email Brovary@avatas.com.ua

 

Черкаси Адреса м. Черкаси,

вул. Добровольського, 1/1

 

Координаты:

49°25’20.1″N 32°06’23.6″E

Карта

Керівник Малоног Дмитро
Телефон +38 (050) 445-41-25
Відділ продажу +38 (097) 205-92-94
Email Cherkasy@avatas.com.ua

 

Умань Адреса м. Умань,

вул. Енергетична, 1-Г

 

Координаты:

48°44’21.3″N 30°11’49.1″E

Карта

Керівник Гайдамака Світлана
Телефон +38 (067) 291-58-53
Відділ продажу +38 (096) 239-69-07
Email Uman@avatas.com.ua

 

Кіровоград Адреса м. Кіровоград,

вул.

 

Координаты:

Карта

Керівник Новіков Костянтин
Телефон +38 (050)
Відділ продажу +38 (097)
Email Kirovohrad@avatas.com.ua

 

Полтава Адреса м. Полтава,

вул.

 

Координаты:

Карта

Керівник Коротченко Тарас
Телефон +38 (050)
Відділ продажу +38 (097)
Email Poltava@avatas.com.ua

 

Луцьк Адреса м. Луцьк,

вул.

 

Координаты:

Карта

Керівник
Телефон +38 (050)
Відділ продажу +38 (097)
Email Lutsk@avatas.com.ua

 

Вінниця Адреса м. Вінниця,

вул.

 

Координаты:

Карта

Керівник
Телефон +38 (050)
Відділ продажу +38 (097)
Email Vinnytsia@avatas.com.ua

 

Херсон Адреса м. Херсон,

вул.

 

Координаты:

Карта

Керівник
Телефон +38 (050)
Відділ продажу +38 (067)
Email Kherson@avatas.com.ua

 

Дніпро Адреса м. Дніпро,

вул.

 

Координаты:

Карта

Керівник Михайлов Сергій
Телефон +38 (050)
Відділ продажу +38 (067)
Email Dnipropetrovsk@avatas.com.ua

 

Харків Адреса м. Харків,

вул.

 

Координаты:

Карта

Керівник
Телефон +38 (050)
Відділ продажу +38 (067)
Email Kharkiv@avatas.com.ua